Strona głównaGryAktualnościCD Projekt zdobywa nowe tereny w Warszawie

CD Projekt zdobywa nowe tereny w Warszawie

Siedziba CD Projekt w Warszawie rozrosła się o kolejne budynki. Twórcy Wiedźmina oraz Cyberpunk 2077 pochwalili się zakupem kompleksu budynków przy ulicy Jagiellońskiej 74. Nowa powierzchnia ma zapewnić deweloperowi dalszy rozwój firmy.

Pod koniec 2018 roku CD Projekt kupił nieruchomości przy Jagiellońskiej 76. Zakup przylegającego budynku pozwoli na zwiększenie możliwości dewelopera. Obecnie CDP ma w posiadaniu 24 000 m2 z czego 18 000 m2 to powierzchnie biurowe. Transakcję podsumował Adam Kiciński CEO CD Projekt:

Od ponad 20 lat CD Projekt prowadzi działalność w biurach zlokalizowanych przy Jagiellońskiej 74. W tym miejscu stworzyliśmy niesamowite światy i przygody, a także zainwestowaliśmy w infrastrukturę umożliwiającą tworzenie gier. To tutaj zadebiutowaliśmy jako firma i chcemy dalej się rozwijać. Ale chcemy to robić na naszych warunkach – czyniąc z niej prawdziwą siedzibę firmy, którą możemy dowolnie kształtować zgodnie z naszymi potrzebami i wizjami jako właścicielE.

Zobacz: CD Projekt RED planuje sieciowe gry oparte o Wiedźmina i Cyberpunka?

Zakup Jagiellońskiej 74 zapewni grupie możliwość dalszego rozwoju oraz możliwość dostosowania pomieszczeń do swoich potrzeb bez konieczności proszenia się o pozwolenie właściciela.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcecdprojekt
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię