Strona głównaGryAktualnościDiablo 4 ma być bardzo mroczne i krwawe

Diablo 4 ma być bardzo mroczne i krwawe

Gracze zarzucali Diablo 3 dużą cukierkowość. Blizzard, udowodnił jednak, że gra może być jeszcze bardziej cukierkowa dodając do gry  sekretny poziom Kaprysów. Jednak w przypadku Diablo 4 nikt nie powinien już narzekać, gra ma być mroczna i zrealizowana w stylu drugiej części.

Na razie są to informacje nieoficjalne przekazane przez użytkownika PracticalBrush12 na Reddit. Jednak co ciekawe wpis ten został udostępniony na Twiterze przez Daniela Ahmada z Niko Partners, który twierdzi, ze również słyszał to samo na temat projektu Blizzard.

Według tych doniesień deweloper miał zrezygnować z jasnych kolorów to ma powodować, że Diablo 4 będzie wyglądało mrocznie, szorstko i obrzydliwie. Krew ma wyglądać naturalnie a siekanie przeciwników ma przypominać rozpryskiwanie się dżemu.

Zmianie ma ulec również wielkość lokacji, te mają być zdecydowanie większe niż w poprzednich produkcjach. Graczom przyjdzie eksplorować jaskinie, pustynie, krypty, bagna, torfowiska i dotknięte plagą miasta, wszystkie lokacje będą ozdobione gnijącymi zwłokami.

Zobacz: BlizzCon 2019: Blizzard szykuje prezentację Diablo 4?

Plotki mówią również o możliwości korzystania z koni i innych wierzchowców oraz wchodzenia w interakcje z otoczeniem. Do wyboru dostaniemy trzy klasy postaci: mag elementalista, barbarzyńca spec od broni oraz druid zmieniający się w niedźwiedzia i wilkołaka. Ten ostatni by mnie ucieszył najbardziej, druid wilkołak to moja ulubiona postać w Diablo 2, no poza Nekromantą na kości.

Podobnie jak w poprzednich częściach ma zostać udostępniony tryb kooperacji, tym razem dla czterech osób oraz tryb PvP. Według PracticalBrush12 Diablo cztery ma być ukłonem w kierunku dwójki odwzorowując niektóre umiejętności oraz wybór postaci przy ognisku. Z kolei główną antagonistką ma być Lilith, o której pisaliśmy już wcześniej.

Diablo 4 nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany przez Blizzard, dlatego do wszystkich tych rewelacji warto podchodzić z lekką rezerwą. Prezentacji gry możemy spodziewać się BlizzCon. gdy tylko dowiemy się czegoś więcej damy znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię