Strona głównaGryAktualnościCD Projekt RED planuje sieciowe gry oparte o Wiedźmina i Cyberpunka?

CD Projekt RED planuje sieciowe gry oparte o Wiedźmina i Cyberpunka?

Jednym z planów CD Projekt RED jest dodanie do Cyberpunka 2077 modułu sieciowego. Jednak nastąpi to dopiero po tym, jak zakończą się prace nad całą zawartością dla pojedynczego gracza. Jednak wydanie takiego modułu może być pierwszym krokiem dla większej ilości gier sieciowych w portfolio polskiego studia.

Takie przynajmniej wnioski płyną z wywiadu, jakiego John Mamais, szef krakowskiego studia, udzielił portalowi GameSpot. Jego zdaniem, firma ma obecnie odpowiednią liczbę pracowników oraz odpowiednie “moce przerobowe”, by rozpocząć prace nad kolejnymi tytułami. W pierwszej kolejności może to być sieciowy odpowiednik hitowego Wiedźmina, wiele też zależy od odbioru Cyberpunka 2077 przez graczy. Niewykluczone również jest powstanie kompletnie nowej gry.

Oby tylko plany te nie popsuły reputacji CDP RED jako studia szczególnie dbającego o pojedynczego gracza. Jeśli jednak przygotowywana w pierwszej kolejności zawartość singleplayer dla Cyberpunka będzie wystarczająco dobra, to nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za kolejne pomysły CDP.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię