Strona głównaWiadomościCDA.PL zaprasza do współpracy znanych YouTuberów

CDA.PL zaprasza do współpracy znanych YouTuberów

Serwis CDA.pl przeszedł na jasną stronę mocy już jakiś czas temu, oferując legalne licencjonowane treści. Teraz rozszerza swoją działalność i podpisuje umowę z TalentMedia, zrzeszającym popularnych YouTuberów.

Dzięki podpisanej umowie CDA będzie mogło zamieszczać na swojej platformie materiały przygotowane przez znanych YouTuberów współpracujących z TalentMedia. Wśród nich znajdują się m.in. Cyber Marian, Dakann, arhn.eu, PytaPL, SciFun, Kocham Gotować, JDabrowski, Kabaret Czwarta Fala, SKKF oraz Śmiechawa TV. Umowa dotyczy zarówno nowych treści jak i archiwalnych.

Zobacz: YouTube idzie na wojnę z patostreamerami. Będą bany i kasowanie filmów

Sytuację komentuje Filip Vukić, Head of Talents w TalentMedia:

Nawiązanie stałej współpracy z największą platformą multimedialną w Polsce, jaką jest CDA.pl to z pewnością kolejny, ważny krok w rozwoju całej naszej sieci. Treści tworzone przez YouTuberów z TalentMedia będą dostępne teraz dla użytkowników serwisu CDA.pl, dzięki temu nasi twórcy będą mieli możliwość dotarcia do nowych widzów i budowania widowni online w nowym otoczeniu. Zyskają na tym również nasi klienci. Przygotowane dla nich materiały branded content wyjdą poza YouTube i dotrą do nowych, potencjalnych konsumentów.

Materiały będą pojawiać się w ramach usługi Premium Free, czyli ogólnodostępne i darmowe, które pochodzą od zweryfikowanych twórców. Obecnie w serwisie znajduje się prawie 220 tys. filmów.

Zobacz: Oszustwo na YouTubera? Tego jeszcze nie było

Jak informuje rzecznik prasowy CDA Wolfgang Laskowski:

Poszerzenie naszej biblioteki o wideo popularnych polskich youtuberów zrzeszonych w TalentMedia jest dla nas w kontekście rozwoju Premium Free bardzo istotne. Ale nie tylko to jest ważne – mam nadzieję, że współpraca z TalentMedia zaowocuje innymi, ciekawymi projektami, bo obie strony mają w tym zakresie duży i wzajemnie uzupełniający się potencjał.

Lista twórców współpracujących z TalentMedia jest o wiele dłuższa. Niektórzy z nich już od jakiegoś czas udostępniają w serwisie dedykowane treści, których nie ma na platformie YouTube. Czy taki podział jest dobry? Przekonamy się.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię