Strona głównaEsportCounter-StrikeMajor IEM Katowice 2019: Faza Nowych Pretendentów na ostatniej prostej

Major IEM Katowice 2019: Faza Nowych Pretendentów na ostatniej prostej

Niedziela jest ostatnim dniem pierwszego etapu zmagań Majora IEM Katowice 2019. Do obsadzenia zostały jeszcze trzy miejsca drugiego etapu, o które powalczą NiP, ViCi, G2, TYLOO, Cloud9 i Winstrike.

Po wczorajszej sensacyjnej porażce i pożegnaniu się z turniejem przez obrońców trofeum z Fnatic, podobny los mógł spotkać zawodników Cloud9. Reprezentanci amerykańskiej organizacji o mały włos nie ulegli brazylijskiej FURIA, z którą na pierwszej mapie przegrali aż 1:16. Na kolejnych dwóch mapach wszystko jednak “wróciło do normy”, dzięki czemu dzisiaj zobaczymy Cloud9 w pojedynku z Winstrike. Mecz ten zaplanowano na godzinę 19:30.

Wcześniej rozegrane zostaną spotkania szwedzkich legend z NiP z chińskim ViCi oraz pogromców Fnatic z francuskiego G2 z zawodnikami TYLOO. Te spotkania rozegrane zostaną odpowiednio o godzinie 13:00 i 16:00, w każdym zobaczymy system BO3.

Do fazy Nowych Legend zakwalifikowały się już: Vitality, ENCE, NRG, Renegades i AVANGAR. Drugi etap turnieju zostanie rozegrany w dniach od 20 do 24 lutego na scenie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Bilety na ten etap nadal są dostępne tutaj, a posiadacze biletów otrzymają darmowe, pamiątkowe PINy.

Kto Waszym zdaniem dzisiaj awansuje dalej?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię