Strona głównaWiadomościHardwareChieftec CL-02B-OP unikatowa obudowa komputerowa

Chieftec CL-02B-OP unikatowa obudowa komputerowa

Chieftec CL-02B-OP to najnowsza obudowa komputerowa znanego producenta obudów. Tym razem do czynienia mamy z obudową w formie kostki z ciekawym mechanizmem otwierania się obudowy.

Firma Chieftec podczas swojej długiej obecności na rynku nie raz zaskakiwała swoich klientów ciekawymi obudowami komputerowymi. Najnowszy model przeznaczony jest dla osób, które chcą zbudować komputer w mniejszej obudowie komputerowej niż w klasycznej obudowie tower.

Chieftec CL-02B-OP obudowa mATX, w formie kostki, w której płytę główną montujemy poziomo. Obudowa ta przeznaczona jest maksymalnie dla płyt głównych mATX, więc klasyczna płyta główna ATX w niej się nie zmieści. Cechą wyróżniającą najnowszą obudowę Chieftaca jest to, że zastosowano w niej ciekawy mechanizm otwierania. Przedni panel połączony jest górnym na stałe, przy czym cała konstrukcja jest na zawiasie, więc otwierając obudowę. Odchylamy cały przedni panel z górnym.

Wygląd zewnętrzny obudowy jest minimalistyczny, można wręcz rzec, że obudowa idzie pod prąd aktualnie obowiązującej modzie. Obudowa pozbawiona jest diod RGB LED, czy modnego okienka.

Pojemność najnowszej obudowy Chieftec CL-02B-OP jest wystarczająca nawet dla gracza. Ponieważ w jej wnętrzu zmieścimy karty graficzne o długości do 320 mm i chłodzenie powietrzne o maksymalnej wysokości 160 mm.

Obudowa będzie dostępna w sprzedaży w lutym, ale nie znamy jeszcze jej ceny.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię