Advertisement
Strona głównaGryCI Games szykuje Sniper Ghost Warrior Contracts

CI Games szykuje Sniper Ghost Warrior Contracts

Polski deweloper nie porzucił jednak swojej marki gier. W przyszłym roku pojawi się kolejna część ze snajperką w roli głównej.

Po nieudanej premierze ostatniej odsłony Sniper Ghost Warrior 3 spodziewaliśmy się definitywnego pogrzebania tytułu. Wynikało z tego niezadowolenie graczy i zarządu CI Games. Nastąpiły masowe zwolnienia i zmiana podejścia polskiego studia do realizowanych gier. Mimo krzyżyków postawionych na serię deweloper nie zamierza jednak z niej zrezygnować.

Co interesujące, ich FPS wróci na blaszaki bardzo szybko. Zapowiedziano bowiem nową część Sniper Ghost Warrior Contracts na 2019 rok. Nie możemy jeszcze zaprezentować Wam żadnych filmików z gry, czy też treściwych opisów, bo takowych po prostu nie ma. Twórcy odkrywają przed nami wyłącznie podstawowe informacje o planowanych zmianach.

Najważniejszą z nich ma być odstąpienie od sposobu projektowania rozgrywki. Świat (syberyjska dzicz) nie będzie już tak otwarty, jak w poprzedniej odsłonie. Ponadto mechanika gry ma skupiać się na wykonywaniu misji w ramach zamkniętych scenariuszów, które można zaliczyć z ograniczoną swobodą. Większy nacisk zostanie położony na taktykę pozwalającą podchodzić do tych samych zadań korzystając z różnych środków i metod działania. Pewne jest, że w menu gry znajdziemy tryby do zmagań sieciowych i samotnej realizacji zleceń w kampanii single player.

Faza produkcji Sniper Ghost Warrior Contracts ma być o wiele łatwiejsza, gdyż Polacy nie będą jej tworzyć od zera. Przekonamy się o tym, wypatrując pierwszego opóźnienia premiery…  

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię