Advertisement
Strona głównaGadżetyCiri w stylu japońskim z kataną. CD Projekt zaprezentował obłędną figurkę

Ciri w stylu japońskim z kataną. CD Projekt zaprezentował obłędną figurkę

Kolekcjonerzy figurek będą musieli szykować kolejne pieniądze jeszcze przed końcem roku. CD Projekt zaprezentował waśnie nową figurkę Ciri i Kitsune, limitowana figurka w stylu japońskim jest obłędna.

Jeżeli zastanawialiście się, co chcecie dostać pod choinkę, to chyba mamy dla Was rozwiązanie. Ciri i Kitsune, to najnowsza propozycja CD Projekt skierowana do kolekcjonerów. Ciri podczas swoich międzywymiarowych podróży trafiła to świata, w którym została zaatakowana przez Yōkai. Ten nie miał szczęścia i teraz jego głowa pozbawiona reszty ciała wisi w ręku Ciri.

Zobacz: Cyberpunk 2077: figurka bohatera gry na specjalnym materiale

Figurka ma 36 cm i została wyceniona na 247 euro czyli około 1052 złotych. W tej kwocie otrzymacie ręcznie malowaną rzeźbę prezentującą Cirillę Fionę Elen Riannon jako wojowniczkę w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Wrodzony talent oraz umiejętności nabyte podczas wiedźmińskiego szkolenia w Kaer Morhen sprawiają, że Ciri nie ma sobie równych w boju. O tym jak jest potężna przekonał się Yōkai, który zaatakował jedną z lokalnych kapliczek shintoistycznych. W wykonaniu zlecenia Cirilli towarzyszyło Kitsune — obdarzone ogromną mądrością lisie stworzenie o pięciu ogonach.

CD Projekt zbiera obecnie zamówienia przedpremierowe, a figurki trafią do zamawiających w trzecim kwartale 2020. Jeżeli jesteście chętni to zakupu możecie kliknąć TUTAJ.

Zobacz: Imponująca figurka Yennefer z Wiedźmina 3 za 3000 zł

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcecdprojekt
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię