Advertisement
Strona głównaGryAktualnościGuild Wars 2 – twórcy przywrócili stan gry sprzed trzech dni. Gracze...

Guild Wars 2 – twórcy przywrócili stan gry sprzed trzech dni. Gracze stracili wszystko

Gracze Guild Wars 2 dostali od twórców gry niemiłą niespodziankę. Deweloper skasował postępy z gry z ostatnich trzech dni. Dotyczy to nie tylko, doświadczenia i zdobytych przedmiotów, ale również mikrotransakcji.

Jeżeli w ciągu weekendu graliście w Guild Wars 2 i znaleźliście wypasiony sprzęt, to mamy dla Was niemiłą informację. Podczas aktualizacji wykonywanej z 10 na 11 maja, coś poszło niezgodnie z planem i twórcy gry musieli przeprowadzić rollback. To spowodowało, że wszystkie postępy w grze zostały cofnięte.

Zobacz: Assassin’s Creed: Valhalla – obie wersje postaci są kanoniczne

Oznacza to, że całe złoto, poziom doświadczenia, mistrzostwo, rangi oraz wszelkie postępy dokonane przez weekend zostały unieważnione. Dla niektórych graczy oznacza to, że ciężko zarobione złoto i doświadczenie bezpowrotnie przepadły.

Zobacz: Maul Cosplay pracuje nad filmem Cyberpunk 2077 – Phoenix Program

Sytuacja dotyczy również zakupów w Gem Store. Przepadły zarówno przedmioty jak i wirtualna waluta premium. Miejmy nadzieję, że te niedogodności zostaną zrekompensowane. Na razie deweloper nie powiedział jak rozwiąże problem. Do tematu jeszcze wrócimy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię