Strona głównaKonsoleCo nowego w Xbox Game Pass – lista gier na maj 2023

Co nowego w Xbox Game Pass – lista gier na maj 2023

Poznaliśmy cztery tytuły jakie trafią na listę gier udostępnionych w ramach usługi Xbox Game Pass. Wśród nich kooperacyjny FPS Redfall.

Święta, święta… i powoli odliczamy do długiego majowego weekendu. A jak maj to i nowe gry w ramach usługi Xbox Game Pass. Poznaliśmy cztery tytuły jakie wejdą w przyszłym miesiącu. O ile Redfall nie powinien być zaskoczeniem. Gra już od dnia premiery będzie dostępna w ramach subskrypcji, tka pozostałe trzy mogą dla niektórych graczy być zaskoczeniem. Ale żeby nie przedłużać.

Lista gier Xbox Game Pass maj 2023:

  • Redfall (PC, Xbox) – 2 maja
  • Fuga: Melodies of Steel 2 (PC, Xbox) – 11 maja
  • Amnesia: The Bunker (PC, Xbox) – 16 maja
  • Railway Empire 2 (PC, Xbox) – 26 maja

Redfall to zupełnie nowa gra kooperacyjna twórców serii Dishonored. Akcja rozgrywa się na opanowanej przez wampiry wyspie. Gracz musi wcielić się w jednego ze śmiałków, wyposażonego w unikalne moce i pomóc reszcie drużyny wykończyć krwiopijców. Na graczy czekają hordy pomniejszych wampirów oraz potężni bossowie. Gracze wolący rozgrywkę solo również będą mogli zagrać samodzielnie.

Fuga: Melodies of Steel 2 to taktyczny jRPG utrzymany w klimatach SF. Akcja gry toczy się rok po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części. Gracz przejmuje kontrolę nad bandą zwierzaków zasiadających za sterami czołgu Tarascusa. Oczywiście, jak to bywa naszym nadrzędnym celem jest uratowanie świata. Rozgrywka realizowana jest w turach.

Amnesia: The Bunker to kolejna gra serii Amnesia. Tym razem trafiamy do Bunkra z okresu I wojny światowej. Ten, natomiast zamieszkany jest przez różne stwory. Do obrony dostaniemy rewolwer, jednak z bardzo ograniczoną ilością amunicji.

Railway Empire 2, czyli druga odsłona strategii ekonomicznej w której zasiądziemy na stołku prezesa firmy przewozowej. Coś dla miłośników pociągów i budowanie połączeń. Na graczy czeka kampania podzielona na 5 rozdziałów, pojedyncze scenariusze lub gra swobodna. Naszym zadaniem jest stworzenie połączeń kolejowych w Europie oraz Stanach Zjednocznoych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię