Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCodemasters uhonoruje Colina McRae dodatkiem do DiRT Rally 2.0

Codemasters uhonoruje Colina McRae dodatkiem do DiRT Rally 2.0

Colin McRae to postać ważna nie tylko dla fanów sportów motorowych, ale także dla graczy. To właśnie ten legendarny kierowca dał początek jednej z najsłynniejszych serii gier rajdowych, a teraz Codemasters chce go w specjalny sposób uhonorować.

Rok 2020 to 25. rocznica zdobycia przez Colina McRae rajdowego mistrzostwa świata. Z tej okazji Codemasters przygotowało DLC do DiRT Rally 2.0, które doda mnóstwo nowej zawartości do gry. Znajdzie się w niej między innymi 40 nowych wyzwań, nowy rajd – Szkocji, oraz dwa samochody ze stajni Subaru.

Zobacz: Codemasters kupuje twórców Project Cars. Trwają prace nad „hollywoodzką produkcją”

Rozszerzenie będzie nosiło nazwę Colin McRae: FLAT OUT Pack i pojawi się 24 marca na komputerach oraz “dużych” konsolach. Dla posiadaczy przepustki sezonowej dodatek będzie dostępny za darmo, dla pozostałych graczy – w cenie, która póki co nie jest jeszcze znana.

Zobacz: Powstaje gra Szybcy i Wściekli. Tworzą ją twórcy Project Cars

Wspomniane 40 wyzwań będzie się odnosiło do ważnych momentów z kariery legendarnego, szkockiego kierowcy. Jedno z nich ma polegać na wygraniu Rajdu Nowej Zelandii z czasem ponad 40 sekund lepszym od drugiego kierowcy. Dokładnie tak, jak zrobił to Colin w 1995 roku. A dlaczego jako nowe samochody wybrano właśnie Subaru? Bo to w autach tej marki ścigał się Colin. W grze będą to Subaru Impreza S4 Rally oraz Subaru Legacy RS. I na koniec – nowy teren do ściagania, położony w Szkocji. Złożony jest z 12 OS-ów, a autorzy zapowiadają go jako niezwykle wymagający. 

Dodatek zapowiada specjalny trailer:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię