Niedawno pojawiły się spekulacje na temat przyszłości brazylijskiego zawodnika MiBR, Marcelo “coldzera” Davida. Według niepotwierdzonych jeszcze wtedy informacji serwisu HLTV, zawodnik poprosił organizację o zwolnienie z kontraktu. Dzisiaj wiemy już jakie będą dalsze losy Brazylijczyka.

Od dnia dzisiejszego coldzera jest “rezerwowym” zawodnikiem MiBR, co de facto oznacza poszukiwania dla niego nowej organizacji. Informację tę podał trener zespołu, Wilton “zews” Prado. Według oświadczenia, coldzera poprosił o transfer po odpadnięciu MiBR z turnieju w Kolonii. Po tej decyzji odbyło się wiele spotkań, by obie strony miały pewność, że to na pewno jest to, czego chcą. Marcelo jednocześnie zaoferował dokończenie sezonu oraz występ w barwach MiBR na Majorze w Berlinie. Jednak obie strony w wyniku rozmów doszły do wniosku, że im wcześniej zacznie się proces odbudowy zespołu, tym lepiej. Do momentu znalezienia odpowiedniego zawodnika na miejsce coldzery, to zews zagra z zespołem jako standin.

Zobacz: Jedna z najlepszych aktualizacji CS:GO od dawna! Co się zmieniło?

Zews jednocześnie wyraził wdzięczność i podziękowania zarówno dla zawodnika jak i wszystkich fanów wspierających zespół. Całość oświadczenia zewsa możecie przeczytać tutaj.

ZOSTAW KOMENTARZ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię