Strona głównaWiadomościColorful iGame GTX 1080 Ti RNG Edition - karta stworzona dla esportowców

Colorful iGame GTX 1080 Ti RNG Edition – karta stworzona dla esportowców

Firma Colorful zaprezentowała nową kartę graficzną z serii GeForce GTX 1080 Ti. Model o nazwie iGame GTX 1080 Ti RNG Edition powstał przy współpracy z organizacją esportową RNG eSports Gaming.

Karta wyposażona jest w potężny, 3-slotowy system chłodzenia, który składa się między innymi z trzech wentylatorów. Urządzenie wykorzystuje 16+2-fazową sekcję zasilania i ma wbudowany podświetlenie LED z możliwością ustawienia jednego z 16,8 mln kolorów. Producent wbudował w ten model również innowacyjny system iGames Status Monitor, który pozwala na monitorowanie parametrów sprzętu, między innymi: taktowania, temperatur, użycia pamięci oraz obciążenia.

Karta jest fabrycznie podkręcona. Zegar GPU został podniesiony do 1620 MHz w trybie bazowym. W Boost może on wzrosnąć aż do 1733 MHz, co powinno zapewnić kilka dodatkowych klatek na sekundę w najbardziej wymagających produkcjach. Jak na model GeForce GTX 1080 Ti przystało, karta korzysta z 11 GB pamięci GDDR5 na 352-bitowej szynie. Taktowanie VRAM zostało na standardowym dla tego modelu poziomie. Cena Colorful iGame GTX 1080 Ti RNG Edition nie jest jeszcze znana.

Gralibyście? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Guru3D

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię