Strona głównaWiadomościComiesięczne aktualizacje Battlefield 1 jeszcze tylko do czerwca

Comiesięczne aktualizacje Battlefield 1 jeszcze tylko do czerwca

Battlefield 1 od czasu premiery był aktualizowany każdego miesiąca o nowe treści. Wygląda jednak na to, że ta sielanka wkrótce się skończy.

Na oficjalnej stronie deweloper potwierdził, że comiesięczne aktualizacje będą wydawane tylko do czerwca 2018 roku. Po tym czasie dodatkowe treści oraz poprawki nadal  będą publikowane, jednak rzadziej.

Przyszłość naszych comiesięcznych aktualizacji gier.

Kontynuujemy comiesięczne aktualizacje Batttlefield 1, do czerwca 2018 roku. Do tego czasu możecie się spodziewać nowych treści oraz poprawek. Jak widzieliście na stronie aktualizacji, mogą one obejmować wszystkie aspekty gry.

Ponieważ DICE prawdopodobnie pracuje nad kolejną częścią serii, można było spodziewać, się zakończenia cyklicznych aktualizacji dla Battlefield 1.

Z przyjemnością ogłaszamy, że udostępniamy więcej map dla Battlefield 1 They Shall Not Pass dostępnych dla wszystkich posiadaczy gry. Dziś można zając się mapą Rapture, która rozgrywa się podczas Drugiej Bitwy Marne. Już w maju udostępnimy większą liczbę map z udziałem francuskiej armii, która stanęła do brutalnej walki aby chronić swej ojczyzny.

Gracie jeszcze w Battlefield 1? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię