Strona głównaGryAktualnościCommand & Conquer Remastered opuszcza fazę pre-produkcji. Rzut oka na efekty pracy...

Command & Conquer Remastered opuszcza fazę pre-produkcji. Rzut oka na efekty pracy twórców

Zremasterowana edycja Command and Conquer jest jedna z najbardziej oczekiwanych gier. Dlatego każda nowa informacja na temat tytułu cieszy. Deweloperzy właśnie zaktualizowali informacje na temat efektów swojej pracy i prezentują jej efekty. Szczegóły poniżej.

Najnowsza aktualizacja wydana przez producenta serii Command And Conquer informuje o postępach prac zespołu. W swoim poście Jim Vessell z EA opublikował budynek stoczni. Jak podkreśla Vells głównym celem zespołu jest zachowanie autentycznego wyglądu budynków i jednostek, jakie znamy z oryginalnej wersji gry. Podkreśla również, że zawsze, gdy pojawi się konwikt pomiędzy wyglądem tego, co znamy z gry oraz z przerywników filmowych, zawsze weryfikowana jest możliwość odwzorowania w grze szczegółów z filmu, np. tekstura na drzwiach Con Yard.

Zobacz: Electronic Arts zwalnia kilkuset pracowników. Kryzys w branży?

Obecnie zakończyła się faza przedprodukcyjna i rozpoczyna się pełna produkcja. Wygląda więc na to, że zespół deweloperski ma już pierwszą misję w Command & Conquer, oraz zą w trakcie uruchamiania multiplayera.  Remaster ma ukazać się w 2020 roku a pracuje nad nim kilku twórców z Westwood.

Zobacz: Plotki: Disney chce odebrać Electronic Arts licencję na gry ze świata Gwiezdnych Wojen

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię