Strona głównaGryAktualnościSerwery Burnout Paradise jeszcze tego lata zostaną wyłączone

Serwery Burnout Paradise jeszcze tego lata zostaną wyłączone

Po ponad jedenastu latach serwery jednej z najbardziej kultowych gier wyścigowych zostaną wyłączone. Criterion ogłosił na swoim koncie Twitter, że jeszcze tego lata wyłączy serwery Bornout Paradise.

W wiadomości dewelopera możemy przeczytać, że po ponad jedenastu latach serwery oryginalnej wersji gry z 2008 roku zostaną zamknięte. Wyłączenie serwerów 1 sierpnia 2019 roku. Dotyczy to serwerów dla wersji Xbox 360, PS3 oraz PC. Oznacza to, że nie będzie możliwości grać dalej online. Pozostanie wyłącznie możliwość grania w trybie offline.

Zobacz: Microsoft pokazuje Project xCloud w akcji. W Forza Horizon 4 zagracie na komórce

Zobacz: Forza Horizon 4 – król wyścigów jest tylko jeden (recenzja)

Takie podejście Criterion nie jest specjalnie zaskakujące, zwłaszcza, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że w sierpniu ubiegłego roku została wydana Bornout Paradise Remastered. Deweloper wyjaśnia, że zamknięcie serwerów pierwotnej wersji gry nie będzie miało wpływu na wersję zremasterowaną. Dodatkowo ma to być zachęta dla graczy do przeniesienia się na remaster. Nie zmienia to faktu, że można poczuć małe ukłucie w sercu. Zwłaszcza, gdy ktoś nadal katuje tytuł na PS3.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię