Strona główna Gry Aktualności Conan Exiles: potężna aktualizacja dodaje zwierzęcych towarzyszy i możliwość budowania farm

Conan Exiles: potężna aktualizacja dodaje zwierzęcych towarzyszy i możliwość budowania farm

- Reklama -

Funcom wydało właśnie największą aktualizację dla Conan Exiles odkąd gra opuściła Early Access. Od teraz można oswajać zwierzęta i wykorzystywać je w walce, a także budować własne farmy i zająć się produkcją dóbr.

Aktualizacja jest bezpłatna dla wszystkich posiadaczy gry. Wraz z nią odblokowujemy również dostęp do nowego lochu o nazwie Midnight Grove oraz nową religię, która pozwala na przywołanie latającego awatara Jhebbal Sag’a.

Dyrektor kreatywny Joel Bylos przekazał kilka słów na temat aktualizacji:

Zwierzęta i możliwość ich oswajania to jedne z najważniejszych zmian w Conan Exiles. To jest coś o co prosili gracze i jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że w końcu możemy im to udostępnić. Najpierw musisz iść w świat i znaleźć jajo albo szczenię i włożyć je do inkubatora. Następnie musisz je prawidłowo karmić i opiekować się nim. Po wyrośnięciu mogą stać się twoimi wiernymi towarzyszami w walce, a nawet przydatne do produkcji materiałów. Od tygrysów po nosorożce – istnieje wiele zwierząt, które można oswoić, a jeśli nie odpowiednio karmisz, mogą zamienić się w rzadką odmianę swojego gatunku.

Aby uczcić wydanie aktualizacji Funcom wydało również trailer, który wizualizuje powyższe obietnice.

Pobieracie?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE