Strona głównaKonsoleControl – aktualizacja do wersji PS5 i XSX

Control – aktualizacja do wersji PS5 i XSX

Remedy Entertainment ujawniło datę premiery oraz aktualizacji Control na konsole PS5 oraz Xbox Series X/S. Darmowa aktualizacja dotyczy tylko posiadaczy wersji Ultimate Edition.

Tryb wydajności oraz graficzny zostaną wprowadzone do wersji cyfrowej w lutym przyszłego roku. Z kolei posiadacze fizycznej wersji Control z możliwości nowych konsol będą cieszyć się od marca. Gracze, którzy zakupili Control w wersji Ultimane Edition będą mogli dokonać bezpłatnej aktualizacji już 2 lutego 2021.

Zobacz: Assassin’s Creed: Valhalla – w sklepie można kupić boosty do punktów XP

Posiadacze pudełkowej wersji będą musieli poczekać do 2 marca. W Ultimate Edition będzie można grać na Ps5, Xbox Series X i S. Gra zaoferuje tryb wydajności w 60 fsp. Dodatkowo istnieje także tryb graficzny, który ogranicza liczbę klatek do 30 jednak wprowadza do gry pełny ray tracing. Pełny zwiastun Ultimate Edition nie jest jeszcze dostępny, na razie można porównać oba tryby gry.

Control Ultimate Edition jest już dostępna jednak nie ma żadnych ulepszeń dla platform nowej generacji. Te pojawią się dopiero w przyszłym roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię