Strona głównaGryAktualnościControl pojawi się w tym tygodniu w Xbox Game Pass na PC

Control pojawi się w tym tygodniu w Xbox Game Pass na PC

Microsoft kontynuuje rozwój swojej popularnej usługi. Do Xbox Game Passa zawita na dniach Control.

Xbox Game Pass z miesiąca na miesiąc staje się coraz to bardziej kuszącą biblioteką gier. Fani single playerów, którzy grają dużo i regularnie, opłacając sybskrypcję, zyskują dostęp do setek tytułów. Każdego dnia możecie w rezultacie spróbować swoich sił w innym gatunku.

Zobacz: Warner Bros. wyłączył serwery Shadow of Mordor

Microsoft nie spoczął jednak na laurach i dalej dodaje kolejne powody dla graczy, żeby zainteresować się ich usługą. Najnowszym z nich jest Control. Już 21 stycznia świetnie przyjęta gra akcji od Remedy trafi do Xbox Game Passa na PC. Jest to tytuł nie tylko dobry i dostarczający mnóstwo frajdy, ale również przyjemny dla oka. Posiadacze nowych komputerów na pewno chętnie przetestują ray tracing i poobswerują akcję na wysokich ustawieniach graficznych.

Trzeba mieć tylko na uwadze fakt, że Xbox Game Pass wyszedł z fazy beta na PC i kosztuje już teraz 10$. Nowi użytkownicy wciąż mogą na szczęście pierwszy miesiąc sprawdzić zaledwie za jednego dolara. Przejdziecie w tym czasie Control i sprawdzicie nawet kilka innych tytułów z biblioteki Game Passa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię