Strona główna Gry Aktualności Control pojawi się w Xbox Game Pass? Xbox publikuje kolejny tajemniczy tweet

Control pojawi się w Xbox Game Pass? Xbox publikuje kolejny tajemniczy tweet

- Reklama -

Gra Control wzbudziła kontrowersje przez politykę twórców względem next genów. Teraz okazuje się, że gra może trafić do Xbox Game Pass.

Po sporym zamieszaniu i protestach ze strony fanów, okazuje się, że Control może trafić do Xbox Game Pass – tak przynajmniej może świadczyć oficjalny email, który opublikowało twitterowe konto Xbox.

Jedno jest pewne – zarówno pecetowa jak i konsolowa wersja Xbox Game Pass niedługo dostanie nowe gry. Dla przykładu, pecetowcy dostaną dostęp do EA Play, obie platformy dostaną też kompletnie nowe tytuły. W tym kontrowersyjne Control.

Xbox lubi chwalić się nowymi ogłoszeniami w postaci publikowania zagadkowych emaili. Tak było chociażby w momencie ogłaszania wykupienia Bethesdy oraz tego, że do Game Passa trafią gry z serii DOOM. Tym razem fragmenty opublikowanego maila mówią o “grzesznym czerwonym świetle”, które jest ikonicznym elementem Control. 

Zobacz: Cyberpunk 2077 – działa zaskakująco dobrze na Xbox One i PS4 twierdzi CDPR

Ciekawi jesteśmy, czy pojawienie się gry w ofercie Xbox Game Pass oznacza również, że autorzy dogadali się z Microsoftem w temacie wersji na next gena Microsoftu?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE