Strona głównaGryAktualnościControl pojawi się w Xbox Game Pass? Xbox publikuje kolejny tajemniczy tweet

Control pojawi się w Xbox Game Pass? Xbox publikuje kolejny tajemniczy tweet

Gra Control wzbudziła kontrowersje przez politykę twórców względem next genów. Teraz okazuje się, że gra może trafić do Xbox Game Pass.

Po sporym zamieszaniu i protestach ze strony fanów, okazuje się, że Control może trafić do Xbox Game Pass – tak przynajmniej może świadczyć oficjalny email, który opublikowało twitterowe konto Xbox.

Jedno jest pewne – zarówno pecetowa jak i konsolowa wersja Xbox Game Pass niedługo dostanie nowe gry. Dla przykładu, pecetowcy dostaną dostęp do EA Play, obie platformy dostaną też kompletnie nowe tytuły. W tym kontrowersyjne Control.

Xbox lubi chwalić się nowymi ogłoszeniami w postaci publikowania zagadkowych emaili. Tak było chociażby w momencie ogłaszania wykupienia Bethesdy oraz tego, że do Game Passa trafią gry z serii DOOM. Tym razem fragmenty opublikowanego maila mówią o “grzesznym czerwonym świetle”, które jest ikonicznym elementem Control. 

Zobacz: Cyberpunk 2077 – działa zaskakująco dobrze na Xbox One i PS4 twierdzi CDPR

Ciekawi jesteśmy, czy pojawienie się gry w ofercie Xbox Game Pass oznacza również, że autorzy dogadali się z Microsoftem w temacie wersji na next gena Microsoftu?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię