Strona głównaWiadomościRozrywkaSonic the Hedgehog 2 – kiedy startuje produkcja?

Sonic the Hedgehog 2 – kiedy startuje produkcja?

Paramout Pictures udostępniło więcej informacji dotyczących produkcji drugiej części filmu Sonic the Hedgehog. Wiemy już kiedy zaczną się zdjęcia do filmu.

Jak donosi serwis Comic Book kontynuacja Sonic the Hedgehog realizowana jest pod kryptonimem Emerald Hill. Pierwsze zdjęcia mają rozpocząć się w połowie marca 2021 i potrwać do 10 maja 2021.

Zobacz: Half-Life Black Mesa – ogromna aktualizacja

Nie wiadomo czy ponownie w produkcji wezmą udział Jim Carrey, James Marsden i aktor głosowy Ben Schwartz. Pierwsza część po poprawkach i sporym opóźnieniu poradziła sobie całkiem nieźle. Weekend otwarcia zakończył się zyskiem 76,6 miliona funtów, co uczyniło go najlepszym otwarciem wśród filmów na podstawie gier.

Zobacz: Assassin’s Creed Valhalla otrzyma sporą porcję poprawek

Daisuke Sato, niedawno zasugerował, że chciałby zaangażować się w grę Sonic the Hedgehog przynajmniej raz w swojej karierze. W wywiadzie z okazji 60-lecia SEGA, Sato został zapytany, jaką serię SEGA najbardziej chciałby dostać w swoje ręce. Odpowiedział, że jest to łatwe pytanie, biorąc pod uwagę obszerność poprzedniego katalogu SEGA, ale Sato od razu przeszedł do maskotki firmy – Sonica.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię