Strona głównaGryAktualnościForza Horizon 5 z wcześniejszą datą premiery?

Forza Horizon 5 z wcześniejszą datą premiery?

Wygląda na to, że Forza Horizon 5 może trafić w ręce graczy o wiele szybciej niż się spodziewamy. Mówi się, że będzie to jeszcze przed następnym Forza Motorsport.

W latach 2011-2018 seria Forza miał swój złoty wiek. Każdego roku wydawana była gra z serii, na przemian Forza Motorsport i Forza Horizon. Skończyło się to w 2019 roku, kiedy ukazał się spin-off Forza Street. W tym roku nie dostaliśmy żadnej gry serii. Jednak może się to wkrótce zmienić. Wygląda na to, że Forza Horizon 5 jest już niedaleko.

Zobacz: Nowa darmowa gra, będzie dostępna w Epic Games Store dzisiaj po godzinie 17

Jeff Grubb z Venture Beat w jednym z wywiadów informował co z serią Forza i rzucił kilka ciekawych informacji. Według niego kolejną grą nie będzie Motosport, najpierw zostanie wydana Horizon 5 a potem Motosport. Co więcej, piątka może zostać wydana w 2021 roku.

Grubb powiedział, że ma więcej informacji na temat gry jednak na razie woli ich nie ujawniać. Głównie dlatego, że gr nie została oficjalnie zapowiedziana. Fani będą jedynie musieli poczekać, aż Playground i Microsoft stwierdzą, że to właściwy moment.

Wiele gier zostało opóźnionych i wygląda na to, że Playground w tym momencie stara się nadrobić wydanie zaległego Horizon, które powinno pojawić się w tym roku i przed Motorsport.

Forza Horizon 5 nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona. Dlatego czekamy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię