Strona głównaWiadomościCooler Master MasterPulse MH530 - gdzie gaming i muzyka stanowią jedność

Cooler Master MasterPulse MH530 – gdzie gaming i muzyka stanowią jedność

Gracze wyczuleni na czystość dźwięku i dynamikę brzmienia to priorytet dla firmy Cooler Master. To właśnie dla wymagających osób producent skompletował regulowane słuchawki.

Jakość dźwięku w grach jest równie ważna jak obraz i prędkość animacji. Wyznacza nie tylko poziom rozrywki budując właściwą dlań głębię, ale też pomaga skupić się na obrazie, ukierunkowując akcję do planu bliższego i znajdującego się w obrębie mapy gry.

Osoby ceniące sobie podobnej klasy rozgrywkę często decydują się na słuchawki, ale uwzględniając przy tym ich właściwości. Istotną rolę odgrywa zarówno moc brzmienia, jak i dodatkowe funkcje ułatwiające personalizację urządzenia. Jeśli takowych cech szukamy w słuchawkach, to powinniśmy zerknąć na nową parkę membran MasterPulse MH530.

Cooler Master rozwinął w swoim dziele strukturę działania dźwięku, oferując stałe wartości (jak np. czułość do 118 dB), które własnoręcznie można zmodyfikować. I nie chodzi tu tylko o skorzystanie z klasycznego equalizera. Odpowiadającą za tempo scen warstwę basową można podbić lub obniżyć za pomocą specjalnych nakładek na nausznikach.

Kolejna rzecz tyczy się dopasowania wyglądu do własnego stylu. Posiadając dostęp do drukarki 3D można zaprojektować i wydrukować panele zewnętrzne nauszników Focus Fx. Dzięki udostępnionemu w internecie wzorowi stworzymy niepowtarzalne urządzenie z osobistym piętnem.

Ostatecznie wszystkie słuchawki lądują na uszach, więc Cooler Master i tu gwarantuje wysoką wygodę. Miękkie poduchy na nausznikach oraz ochronna warstwa na kabłąku przyjemnie mają otulać nas do długich sesji gierczenia. Ponadto dołączony do przewodu pilot pozwoli szybko wyregulować natężenie dźwięku, czego efektem ma być komfort pracy i grania.

Za przyjemność noszenia ich na głowie zapłacimy około 260 zł.

Dane techniczne:

  • Średnica głośników: 44 mm
  • Impendancja: 50 Ω
  • Pasmo przenoszenia: 20 – 2000 Hz
  • Czułość: 118 dB +/- 3 dB (Focus FX) / 109 dB +/- 3 dB (bez Focus FX)
  • Długość kabla: 1,2 m (adapter audio 0,3 m)
  • Rodzaj mikrofonu: wielokierunkowy
  • Czułość mikrofonu: -34 dB +/-3 dB
  • Odstęp sygnału od szumu: 50 dB lub więcej

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię