Strona głównaWiadomościRazer pokazał nową myszkę dla miłośników FPS-ów

Razer pokazał nową myszkę dla miłośników FPS-ów

Razer Basilisk to nowa myszka dla miłośników FPS-ów. Nie, nie chodzi o to, że zwiększy liczbę wyświetlanych klatek na sekundę. Chodzi o gry typu first-person shooter, czyli popularne strzelanki pokroju CS:GO, Call of Duty lub Battlefield.

O myszce póki co nie wiemy zbyt wiele. Producent zastosował w niej sensor optyczny o maksymalnej czułości 16000 DPI i imponującej prędkości maksymalnej ponad 11 m/s. To podobno dokładnie ten sam czujnik, który znajdziemy w modelach DeathAdder Elite oraz Lancehead Tournament Edition. Myszka wpisuje się w trend urządzeń dostosowywanych do potrzeb użytkowników, bowiem pozwala wymieniać niektóre elementy, a nawet ustawić opór stawiany przez rolkę.

Razer Basilisk to myszka profilowana z przyciskami bocznymi umieszczonymi na lewym boku. Z tego powodu sprawdzi się tylko w przypadku osób praworęcznych. Urządzenie współpracuje z oprogramowaniem Razer Synapse 3, dzięki któremu można zmienić podświetlenie, konfigurować przyciski, kalibrować sensor i wiele, wiele więcej. Ważne, że wszystkie ustawienia można zapisać bezpośrednio w pamięci myszki. Sugerowana cena detaliczna za Razer Basilisk to 69,99 dolarów.

Źródło: TechSpot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię