Strona głównaGryAktualnościGenshin Impact - jutro zadebiutuje nowa postać i quest fabularny

Genshin Impact – jutro zadebiutuje nowa postać i quest fabularny

Nadchodzi kolejna aktualizacja do Genshin Impact. Już jutro gracze będą mogli przetestować Ganyu i rozpocząć nową serię zadań fabularnych.

Społeczność Genshin Impact nie może narzekać na brak contentu. Regularnie do ich gry trafiają aktualizacje, a razem z nimi nowe zadania oraz postaci. Kolejny tego typu patch zmierza na iOS, Android, konsole PlayStation oraz PC i powinien zadebiutować już jutro.

Zobacz: PlayerUnknown’s Battlegrounds wprowadza system reputacji

Głównym bohaterem tej aktualizacji będzie oczywiście Ganyu, świeżo zaprezentowana przez miHoYo łuczniczka. Jak widać na powyższym zwiastunie, bohaterka włada lodowymi umiejętnościami, co moze przydać się w wielu, endgame’owych kompozycjach. Baner Ganyu również pojawi się jutro i potrwa aż do 2 lutego.

Kolejnym elementem aktualizacji jest quest fabularny. Nowy rozdział Unicornic będzie dostępny dla wszystkich graczy powyżej AR 40, którzy ukończyli trzeci akt pierwszego rozdziału Archona.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię