Strona głównaWiadomościCorsair Dominator Platinum Airflow - ulga dla zgrzanych kości

Corsair Dominator Platinum Airflow – ulga dla zgrzanych kości

Dominator Platinum Airflow sprawi wiele radości entuzjastom RGB. Nie dość, że rozświetli wnętrze komputera, to nadto ostudzi atmosfere pracy.  

Mrygających światełek nigdy za wiele, prawda? Jeśli męczy oczy widok surowego wystroju obudowy to powinna zainteresować Was oferta Corsair. Producent właśnie wypuszcza nowy zestaw do chłodzenia pamięci RAM wyposażony w podświetlenie RGB.

Dominator Platinum Airflow powstało z myślą o kościach Korsiarzy, ale równie dobrze bazę chłodzącą można zastosować do innego typu pamięci. Jest to możliwe dzięki regulowanym wspornikom, które można dopasować do praktycznie każdej płyty głównej bez konieczności użycia jakichkolwiek narzędzi.

W zestawie znajdziemy parkę 5 cm wentylatorów pracujących z prędkością 3700 RPM. Osiągnięcie stabilnej liczby obrotów uzyskano poprzez użycie łożysk kulkowych zamiast klasycznych tuleji. Są one gwarantem bardziej cichej pracy i wyższej trwałości przy stanach gorączkowych.

Tematy obniżania temperatury pamięci potraktujemy nieco zdawkowo, bowiem do ochładzania RAM-u w zupełności wystarczają referencyjne radiatory. O ile nie bawicie się w ekstremalne OC pamięci, raczej zestaw Corsiar można sobie odpuścić. Chyba że interesuje nas wspomniane podświetlenie. Tutaj możemy nim zarządzać software’owo, więc każdy kolor, który przyjdzie nam do głowy, zostanie zrealizowany za pomocą kilku klików.

Dominator Platinum Airflow wyrwiemy ze szponów porucenta za około 50 dolarów

         

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię