Strona głównaWiadomościZowie prezentuje nowe myszki dla najbardziej wymagających

Zowie prezentuje nowe myszki dla najbardziej wymagających

Zowie należą do najpopularniejszych myszek dla graczy. Cechują się prostatą, dobrą jakością wykonania i świetnymi sensorami. Nie inaczej jest w przypadku nowych konstrukcji EC1-B oraz EC2-B, które powstały z myślą o najbardziej wybrednych.

Główną zaletą obu myszek jest zastosowanie sensora Pixart PMW3360. To w tym momencie najlepszy i najbardziej precyzyjny czujnik optyczny na rynku. Nie ma lepszego modelu na rynku i tylko nieumiejętne działanie producenta może go zepsuć. Nie ma powodów, żeby bać się o coś takiego w przypadku Zowie.

W porównaniu z wcześniejszymi modelami EC1-A i EC2-A producent zdecydował się na kilka zmian. Po pierwsze, na spodzie myszki umieszczono przyciski do zmiany czułości i częstotliwości raportowania. Tam też umieszczono diodę LED, która informuje o aktualnie wybranym DPI. Nie wiem czy jest to wygodne rozwiązanie, ale nie będę oceniał bez testów. Ostatnia zmiana to zrezygnowanie z dwóch dużych ślizgaczy na rzecz czterech mniejszych.

Fanów CS:GO na pewno ucieszy oficjalna współpraca Zowie i Valve, na mocy której wkrótce do sprzedaży trafią specjalne edycje myszek w wersji Counter-Strike: Global Offensive. Ceny nie są jeszcze znane, ale prawdopodobnie nie będą niskie.

A z jakiej myszki Wy korzystacie?

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię