Strona głównaWiadomościCorsair prezentuje nowe klawiatury mechaniczne K70 RGB MK.2 oraz Strafe RGB MK.2

Corsair prezentuje nowe klawiatury mechaniczne K70 RGB MK.2 oraz Strafe RGB MK.2

Corsair – jeden z czołowych producentów sprzętu gamingowego – zaprezentował nowe klawiatury mechaniczne. Modele K70 RGB MK.2 oraz Strafe RGB MK.2 to ulepszone wersje dobrze znanych i cenionych konstrukcji.

Problemem wielu klawiatur mechanicznych jest niewielka liczbą dostępnych przełączników. Zazwyczaj producenci decydują się na 2-3 najpopularniejsze rodzaje, np. czerwone, niebieskie i brązowe. Tymczasem samo Cherry MX ma w swojej ofercie jeszcze przynajmniej kilka innych, które trudno znaleźć w najpopularniejszych modelach. Corsair chce temu zaradzić. Dlatego K70 RGB MK.2 oraz Strafe RGB MK.2 będą oferowane z następującymi przełącznikami: Cherry MX Blue, Red, Brown, Silent oraz Speed.

Co wiemy o samych klawiaturach? Po pierwsze, mają podświetlenie RGB z kilkoma trybami i efektami działania. Do tego dochodzi 8 MB wbudowanej pamięci do przechowywania ustawień iluminacji czy też przycisków makro. Całość uzupełnia rama obudowy wykonana z aluminium. I to w sumie tyle. Producent nie pochwalił się dokładną specyfikacją, ale można się spodziewać, że będą to bardzo podobne klawiatury do poprzedników, tylko po prostu lekko ulepszone. Już samo to wydaje się dobrym prognostykiem.

Ceny nie są jeszcze znane, ale zapewne będą wysokie. Klawiatury wkrótce powinny trafić do sklepów.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię