Strona głównaWiadomościCorsair przypadkowo zaprezentował obudowę Obsidian 1000D

Corsair przypadkowo zaprezentował obudowę Obsidian 1000D

Wkrótce w ofercie firmy Corsair pojawi się nowa obudowa o nazwie Obsidian 1000D. Skąd o tym wiemy? Producent przez przypadek zaprezentował model nie tylko na swojej stronie internetowej, ale również na Amazonie.

Corsair Obsidian 1000D prezentuje się nad wyraz ciekawie. Obudowa wyróżnia się między innymi zastosowaniem dwóch boków z hartowanego szkła. Poza tym konstrukcja zbudowana została z użyciem stali, a góra wykonana jest ze szczotkowanego aluminium. Ale nie to jest w obudowie najciekawsze. We wnętrzu zmieszczą się aż dwa zestawy komputerowe – jeden w formacie ATX i jeden w wersji ITX. Niestety, na zdjęciach nie widać ani miejsca na dwa zasilacze, ani dodatkowych przycisków reset i on/off, ale to akurat najmniejszy problem, który łatwo można rozwiązać.

Jeśli chodzi o chodzenie, to producent przewidział aż 13 miejsc na wentylatory. Z przodu można zamontować do 8 wiatraków o średnicy 120 mm każdy. Z tyłu znajdziemy miejsce na 2 kolejne w rozmiarze 120 lub 140 mm. Ostatnie 3 o średnicy 140 mm każdy założymy na górze. Przedni panel ma 2 złącza USB-C, 4 USB 3.1 oraz wejście i wyjście audio mini-jack 3,5 mm. We wnętrzu wystarczy miejsca na 5 dysków w formacie 3,5 cala i 6 napędów w wersji 2,5 cala. Sama obudowa ma wymiary 307 x 697 x 693 mm i masę 29,5 kg.

Na Amazonie obudowa Corsair Obsidian 1000D była wystawiona w cenie 500 dolarów.

Źródło: Tom’s Hardware

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię