Strona głównaWiadomościCorsair tworzy… monitory dla graczy

Corsair tworzy… monitory dla graczy

Corsair to firma, która od dawna kojarzy się ze sprzętem gamingowym. W ofercie producenta znajdziemy między innymi klawiatury, myszki, podkładki, słuchawki oraz pamięci. Jednak do tej pory Corsair nie był marką, która miałaby w swoim portfolio monitor. Wkrótce to się zmieni.

Corsair to marka o ugruntowanej pozycji na rynku. Wiele jej sprzętów uchodzi za jedne z najlepszych w swojej kategorii. Wymieniać można długo. To między innymi klawiatury, zasilacze, obudowy oraz pamięci. Wydawało się, że jest to firma, która nie byłaby w stanie stworzyć jedynie procesora, karty graficznej, płyty głównej lub monitora. Wiele wskazuje na to, że ta lista niedostępnych sprzętów wkrótce się skróci. Właśnie o monitory.

Takie wnioski można wyciągnąć po ogłoszeniu o pracę, opublikowanym przez Corsair. Firma szuka menadżera produktu do kategorii monitorów. Z opublikowanych informacji wynika, że firma nie ma jeszcze gotowych urządzeń. Wejście w ten segment komputerowego rynku jest dopiero planowane i nowozatrudniona osoba miałaby przygotować konkretny plan działania. To oznacza, że nie mamy co liczyć w najbliższym czasie na pierwsze monitory z logo Corsair na obudowie. Wprowadzenie nowych sprzętów prawdopodobnie zajmie wiele miesięcy. Pomimo tego to niezwykle ciekawa informacja i będziemy ze zniecierpliwieniem czekać na pierwsze szczegóły.

Źródło: TechPowerUp

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię