Strona głównaWiadomościHardwareCorsair zapowiada nowe bloki wodne serii Hydro X dla GeForce RTX 3000

Corsair zapowiada nowe bloki wodne serii Hydro X dla GeForce RTX 3000

Firma Corsair zapowiedziała nową serię bloków wodnych Hydro X Series XG7 RGB, dla najnowszych kart graficznych Nvidia GeForce RTX 3000.

Najnowsze bloki wodne 'full Cover’ od Corsair, będą dostępna dla wielu nowych modeli kart graficznych Nvidia GeForce RTX 3000, ale w pierwszej kolejności powstaną bloki kompatybilne z modelami Founders Edition oraz z konstrukcjami, które zostały wykonane na podstawie projektu referencyjnego.

Blok wodny XG7 RGB to tak zwany 'full cover’, czyli zastępuje całkowicie oryginalny układ chłodzenia karty graficznej i poza chłodzeniem rdzenia, chłodzi też moduły VRAM, oraz sekcję zasilającą. Corsair w swoich materiałach prasowych podaję, że blok wykonany jest z miedzi i pokryty warstwą niklu, a nad miejscem styku rdzenia GPU z blokiem wodnym, znajduje się radiator składający się z 50 cienkich blaszek, przez który przepływa woda. Blok wodny XG7 RGB otrzymał też akrylowe okno oraz podświetlenie adresowalnymi diodami RGB LED. Dodatkowo z blokiem otrzymamy też metalowy panel tylny. Dokładna data sprzedaży nie została jeszcze podana, ale możemy spodziewać się, że w będziemy mogli nabyć je w przeciągu najbliższych kilku dni. Niestety nie znamy też ceny, jaką trzeba zapłacić za te bloki wodne.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię