Strona głównaWiadomościCougar Immersa Pro – nowy zestaw słuchawek dla graczy

Cougar Immersa Pro – nowy zestaw słuchawek dla graczy

Cougar chwali się nowym zestawem słuchawkowym dla graczy. Immersa Pro ma być najlepszym i najbardziej zaawansowanym sprzętem tego typu w ofercie firmy.

Słuchawki Cougar Immersa Pro wyposażone są w technologię wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1. W praktyce oznacza to, że nie mają kilku przetworników. Zamiast tego programowo imitują pracę kilku głośników. Nie jest to rozwiązanie tak skuteczne, jak prawdziwe 7.1, ale bez wątpienia ma swoje zalety. Problem polega na tym, że większość graczy (np. CS:GO) i tak wyłącza tego typu funkcje, korzystając ze standardowego stereo. Ale w innych grach może to być niezwykle przydatne.

Co jeszcze mają do zaoferowania słuchawki Cougar Immersa Pro? Producent podkreśla przede wszystkim dużą wygodę użytkowania, która miała zostać osiągnięta poprzez zastosowanie dużych, miękkich i regulowanych nauszników, które mogą się obracać w każdym kierunku. Warte odnotowania jest również sterowanie, umieszczone na bokach słuchawek. Na lewym nauszniku można szybko wyciszyć słuchawki, a na prawym regulować głośność. Producent oczywiście nie pominął tak ważnego elementu, jak regulowany mikrofon, który przy pomocy podświetlenia LED informuje użytkownika o trybie działania (np. wyciszeniu).

Słuchawki można podłączyć do komputera zarówno poprzez złącza mini-jack 3,5 mm, jak i USB. Razem z Immersa Pro użytkownicy otrzymują oprogramowanie Cougar UIX, w którym można zmieniać wiele ustawień dźwięku, a także zmieniać kolor i tryb podświetlenia. Cougar Immersa Pro kosztują 90 dolarów.

Źródło: TechPowerUp

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię