Strona głównaEsportMousesports wymienia zawodników. Mixwell i suNny za loWela i denisa?

Mousesports wymienia zawodników. Mixwell i suNny za loWela i denisa?

Po PGL Major Kraków 2017 dochodzi do wielu roszad w składach najlepszych drużyn świata w CS:GO. Zmiany mogą dotknąć również drużynę Mousesports, która planuje wymienić aż dwóch zawodników.

Dawno nie dochodziło do tak wielu i tak sensacyjnych zmian w składach wielu drużyn CS:GO. W tym wszystkim tylko jedno jest pewne – piątka z Virtus.pro nadal będzie walczyć razem o najwyższe cele. Tymczasem z Natus Vincere pożegnali się GuardiaN i seized. Pierwszy z nich dołączył do FaZe Clan, co z kolei oznacza zwolnienie allu. Przy okazji North posadziło na ławkę Magiska i sporo mówi się również o odejściu Olofmeistera i Dennisa z Fnatic.

Na tym jednak nie koniec informacji. Zmiany w europejskich zespołach mogą dotknąć także Amerykanów. Nowych zawodników zamierza zakontraktować Mousesports. Organizacja ogłosiła już zwolnienie Christiana ‘loWela’ Antorana. Do niego wkrótce ma dołączyć Denis ‘denis’ Howell. Kto ich zastąpi? Według ‘DeKaya’, znanego dziennikarza esportowego, do Myszy trafią wkrótce Oscar ‘mixwell’ Canellas z OpTic Gaming oraz Mikka ‘suNny’ Kemppi z PENTA Sports.

Mixwell bez wątpienia zalicza się do grona najlepszych zawodników tak w OpTic Gaming, jak i na całej amerykańskiej scenie. Hiszpan zdołał wygrać ze swoim zespołem drugi sezon ELEAGUE oraz zająć drugie miejsce w drugim sezonie ligi ECS. To jednak wydarzyło się zanim z zespołu odszedł ‘stanislaw’. Bez niego drużyna popadła w marazm i nie zdołała awansować na krakowskiego Majora, przegrywając z Renegades. To może skłonić Oscara ‘mixwella’ Canellasa do odejścia i Mousesports wydaje się ciekawym kierunkiem.

Z kolei Mikka ‘suNny’ Kemppi jest jedną z gwiazd ostatnich tygodni. Młody zawodnik świetnie prezentuje się w barwach PENTA Sports i przez wielu uznawany jest za wielki talent. Co prawda jego drużynie nie udało się awansować do fazy pucharowej PGL Major Kraków 2017, ale już samo dostanie się do turnieju należy uznać za spory sukces. Tym bardziej, że drużyna musiała przejść kolejno wszystkie etapy kwalifikacji.

Jeśli doszłoby do takich zmian w składzie Mousesports, to drużyna prezentowałaby się następująco:

  • Robin ‘ropz’ Kool
  • Chris ‘chrisJ’ de Jong
  • Tomáš 'oskar’ Šťastný
  • Mikka ‘suNny’ Kemppi
  • Oscar 'mixwell’ Cañellas

Źródło: Slingshot Esports

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię