Strona głównaGryAktualnościCrash Bandicoot 4: It's About Time potwierdzony. Znamy datę premiery

Crash Bandicoot 4: It’s About Time potwierdzony. Znamy datę premiery

Przecieki, które spływały od kilku dni, znalazły swoje oficjalnie potwierdzenie. Już wkrótce na naszych konsolach zagości Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Najwyższy czas!

Kolejna część serii, której początki sięgają 1996 roku, pojawi się już tej jesieni na konsoli PlayStation 4. Potwierdzono to oficjalnie w trakcie streama Summer of Gaming oraz na blogu PlayStation. Gra zagości na konsolach 2 października, a fabularnie będzie umiejscowiona tam, gdzie pozostawiła nas część trzecia. Znowu głównymi przeciwnikami będą Neo Cortex i Dr. N. Tropy, a naszym celem – powstrzymanie ich przed objęciem władzy nad światem. Grę zapowiada oczywiście trailer.

Trailer Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Za Crash Bandicoot 4 odpowiedzialne jest studio Toys for Bob. Autorzy obiecują, że gra utrzyma rdzeń rozgrywki z poprzednich części. Znowu będzie to szalona platformówka 3D. Autorzy zapowiadają, że w pracach nad grą mocno inspirowali się poprzednimi częściami oraz zbierali opinie fanów. Jednak nowego Crasha mają pokochać nie tylko starzy ale i nowi gracze. Przede wszystkim za sprawą nowoczesnej oprawy graficznej, ale też nowych mechanik oraz możliwości przełączania się pomiędzy trybami Modern i Retro. Różnić je ma przede wszystkim poziom trudności – Modern ma być łatwiejszy, ale nadal wymagający.

Można już składać zamówienia przedpremierowe na grę – w tym celu udajcie się tutaj.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię