Strona głównaGryAktualnościResident Evil 8 na PS5 ze sporą przewagą nad wersją z Xbox...

Resident Evil 8 na PS5 ze sporą przewagą nad wersją z Xbox Series X

Najnowsze plotki sugerują, że Resident Evil 8 na PlayStation 5 może mieć potężną przewagę nad wersją z konkurencyjnej konsoli Microsoftu. 

Zapowiedź kolejnego Resident Evila od Capcomu wstrząsnęła światem. Wydawca ma powrócić klimatem oraz formą do siódmej części i zaserwować miłośnikom horrorów produkcję, dla której będzie warto kupować next-gena.

Zobacz: Resident Evil: Village tylko na PlayStation 5 i Xbox Series X

Ostatnie plotki informują również o kolejnych szczegółach edycji Resident Evil 8 na konsolach nowej generacji. Wersja z PlayStation 5 ma najwyraźniej wspierać PSVR. Dusk Golem, autor tego przecieku, był do tej pory bardzo wiarygodnym źródłem. Jeżeli wyczekiwaliście premiery RE8, teraz możecie zacząć ekscytować się nawet bardziej.

Gdyby plotki okazały się prawdą, będzie to poważna przewaga Residenta na PS5. Horrory na wirtualnej rzeczywistości to oczywiście nie rozrywka dla każdego. Jest to jednak bez wątpienia źródło mnóstwa emocji i sposób, żeby przenieść rozgrywkę na zupełnie inny poziom.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię