Strona głównaMobileAktualnościNowy Crash Bandicoot nadchodzi, ale nie taki jakbyśmy się spodziewali

Nowy Crash Bandicoot nadchodzi, ale nie taki jakbyśmy się spodziewali

W sieci pojawiły się informacje na temat nowej gry z serii Crash Bandicoot, ale z pewnością nie tego się spodziewaliśmy i nie na to czekaliśmy. Kolejna część przygód jamraja pasiastego będzie grą mobilną.

Pierwsze informacje na temat gry pojawiły się w postaci reklam na Facebooku. Grafiki z mobilnej gry Crash Bandicoot trafiły dzięki temu na Twittera. Widzimy na nich logo King, należącego do Activision dewelopera odpowiedzialnego za Candy Crush Saga. Według screenów w grze będziemy stale biec Crashem przeskakując z lewej do prawej strony ekranu zbierając owoce wumpa,  rozbijając skrzynki i unikać pułapek. Co więcej, będziemy także rozbudowywać bazę. Całość brzmi jak gra idealnie nastawiona na mikropłatności.

Zobacz: Dwie gry planszowe za darmo w Epic Games Store

Zobacz: CD Projekt jest wart więcej niż PGNiG czy Bank Pekao. Akcje spółki znowu biją…

Opis gry był również przez pewien czas dostępny na App Store, ale już został usunięty. Na szczęście ekipa serwisu Kotaku w porę wyłapała temat i zrobiła zrzuty ekranu.

Zdecydowanie nie na taki typ gry czekałem. Pozostaje jednak nadzieje, że Activision przygotuje nową grę. Podczas ostatniego wystąpienia dyrektor generalny Acivision – Bobby Kotick powiedział, że firma planuje jeszcze więcej remasterów i remake’ów klasycznych gier ze swojego katalogu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię