Strona głównaWiadomościCredit Agricole – bank otwiera się na graczy?

Credit Agricole – bank otwiera się na graczy?

Społeczność gamingowa zyskuje coraz więcej na wartości. Granie i kolekcjonowanie gier i sprzętu wymaga często niemałych pieniędzy. Zauważył to bank Credit Agricole i przygotował ofertę skierowaną właśnie dla graczy. Jest to chyba pierwsza taka oferta w Polsce.

Bank Credit Agricole we współpracy z Mastercard przygotował ofertę skierowaną do graczy. Według informacji na stronie banku do zgarnięcia są bonusy o wartości 150 złotych. W ramach nowej oferty możemy zamówić kartę płatniczą z grafiką nawiązującą do gier.

Zobacz: Nowe procesory Intel Pentium oraz Celeron w 2021 roku

karta-credit-agricole

Za założenie konta bankowego w jednej z czterech opcji można otrzymać kupon o wartości 50 do platformy G2A Plus. Z kolei przez kolejne 3 miesiące można zgarnąć dodatkowo kupon o wartości 100 złotych do Empiku. Wystarczy w tym czasie wykonać miesięcznie min. 5 transakcji kartą oraz przynajmniej raz zalogować się do serwisu internetowego lub aplikacji.

Najciekawszą opcją oferty jest możliwość otrzymania karty z grafiką z gier. Do wyboru jest 11 grafik. A tak prezentują się one w realu.

Credit-Agricole-Dla-Graczy

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Cześć. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany to jestem w stanie pomóc dopowiedzieć o szczegółach telefonicznie lub mailowo. Większość naszych promocji jesteśmy w stanie uruchomić zdalnie- bądź przez bankowość mobilną. Zapraszam do kontaktu, doradca klienta Patryk Bielec, tel 512 338 996 bądź mail pb*****@cr*************.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię