Strona głównaKonsolePlayStation 5 - można składać preordery, póki co na wersję ze złota

PlayStation 5 – można składać preordery, póki co na wersję ze złota

Dziś ważna data dla konsolowców. Poznali cenę i datę premiery nowych Xboxów, jest też szansa, że jutro podobnie będzie z PlayStation 5.

Sony znowu zostało odrobinę z tyłu za konkurencją i, w momencie gdy znamy już ceny i datę premiery Xboxa Series X i Xboxa Series X, informacje na temat PS5 pozostają tajemnicą. Jeden z brytyjskich sklepów zdradził, że ich ujawnienie ma nastąpić już jutro, 9 września. Nie byłby to pierwszy raz, kiedy Sony musi szybko reagować na ruchy Microsoftu. Wraz z nowymi informacjami o PlayStation 5, mamy też poznać detale pre-orderów nowej konsoli Sony.

Jednak już teraz możecie zamawiać w przedsprzedaży specjalną, złotą wersję PlayStation 5. Jest jeden, drobny warunek – musicie mieć co najmniej 40 tysięcy złotych. Co najmniej, bo te luksusowe warianty są tak naprawdę aż trzy. “Podstawowy” (jakkolwiek by to nie brzmiało), otulony 24-karatowym złotem kosztuje niecałe 40 tysięcy złotych, wersja pokryta różowym złotem to wydatek rzędu blisko 40,5 tysiąca złotych, natomiast platynowa PS5 to niecałe 41 tysięcy. Stworzono też złoty odpowiednik Xboxa Series S, czyli konsolę pozbawioną napędu optycznego – kosztuje niecałe 39,5 tys. złotych. Dodatkowo możecie zamówić też specjalną edycję słuchawek, dedykowanych złotemu PS5, za “jedyne” 400 funtów, jest też złoty pad. Wszystkie te cacka znajdziecie w sklepie TrulyExquisite, nakład jest mocno ograniczony, a przedsprzedaż wystartuje 10 września.

Ewentualnie możecie po prostu poczekać do ujawnienia informacji o “zwykłej” PS5. Oby jej cena nie zwalała z nóg jak wyżej wspomnianych gadżetów…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię