Strona głównaGryOstatni sezon The Walking Dead znika ze sklepów

Ostatni sezon The Walking Dead znika ze sklepów

Czarny scenariusz zaczyna się sprawdzać. Jeśli planowaliście kupno The Walking Dead Final Season, to już tego nie zrobicie. Gra zniknęła właśnie ze wszystkim najpopularniejszych sklepów, w tym Steama oraz GOG-a.

Telltale Games zwolniło aż 90% swoich pracowników. Pozostała grupa miała pracować nad ukończeniem dotychczasowych projektów. Początkowo wszyscy myśleli, że chodzi między innymi o ostatni sezon The Walking Dead. Jednak szybko okazało się, że szansa na wydanie historii Clementine do końca jest niewielka. Są osoby, które chcą pomóc Telltale Games, ale studio oficjalnie niczego nie obiecuje.

Teraz spełnił się czarny scenariusz. The Walking Dead Final Season znika ze wszystkich najpopularniejszych sklepów cyfrowych na całym świecie. Gry nie kupicie już między innymi na Steamie oraz GOG. Pomimo tego rzecznik Telltale Games wyraził nadzieję, że jest to tylko chwilowe. Firma cały czas pracuje nad rozwiązaniem, dzięki któremu miałyby się ukazać 3. i 4. epizod. Najprawdopodobniej produkcję musiałoby przejąć inne studio. Szczegóły mamy poznać przed końcem tygodnia.

Pomimo tego nie obiecujcie sobie zbyt wiele. Szansa na poznanie do końca historii Clementine jest bardzo niewielka.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTechSpot
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię