Strona głównaGryAktualnościCrysis 4 – Crytek oficjalnie potwierdza prace nad grą

Crysis 4 – Crytek oficjalnie potwierdza prace nad grą

I stało się, Crytek oficjalnie potwierdził, że pracuje nad czwartą częścią serii Crysis. Na poparcie swoich słów deweloper udostępnił pierwszą grafikę.

Wczoraj chiński oddział studia Crytek opublikował na lokalnym portalu społecznościowym BiliBili post potwierdzający prace nad Crysis 4. Godzinę później potwierdzenie zostało przekazane również za pośrednictwem Twittera.

Zapowiedzi towarzyszyło 47-sekundowe video, jednak na jego podstawie ciężko domyślić się czegokolwiek. Brak tam daty premiery, czy informacji o fabule gry. Na końcu wyświetla się jedynie „4” oraz napis:

Dołącz do wyprawy. Stań się bohaterem.

Co ciekawe, post, który trafił na chiński portal społecznościowy był falstartem i został zdjęty. Mogliśmy w nim przeczytać m.in.

Projekt 'Crysis 4′ został potwierdzony, otwierając nowe nano-pole bitwy!

Plotki na temat Crysis 4 pojawiały się w sieci już od jakiegoś czasu. Według informacji przekazanych przez jednego leakera pracującego dla Nvidii – C4 ma zadebiutować w lipcu tego roku. To oznaczałoby, że prace nad grą trwają już od wielu miesięcy, a teraz dostaliśmy zapowiedź gry, a nie jak przypuszczamy rozpoczęcia prac nad nią.

Zobacz: Kirby and the Forgotten Land – zobacz najnowszy zwiastun

Niedawno dostaliśmy Crysis Remastered Trilogy, co dodatkowo może potwierdzić szybkie nadejście kolejnej odsłony serii. Oby tak było. Teraz pozostaje czekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię