Strona głównaKonsoleKirby and the Forgotten Land – zobacz najnowszy zwiastun

Kirby and the Forgotten Land – zobacz najnowszy zwiastun

Nintendo udostępniło nowy zwiastun Kirby and the Forgotten Land. Gra trafi na Nintendo Switch już 25 marca.

Dobra wiadomość dla fanów Kirby’ego, ich ulubiony bohater powróci już 25 marca na Nintendo Switch w przygodowej grze Kirby and the Forgotten Land. Tym razem trafimy do nowej krainy, gdzie odkryjemy, że Waddle Dee są masowo porywane przez Beast Pack. Wyruszymy zatem na ratunek przyjaciołom wraz z osobliwym Elfilinem.

Zobacz: GTA 5 na PlayStation 5 ma być opóźnione o dwa miesiące

W tej porywającej przygodzie gracze mogą wykorzystać szereg zdolności Kirby’ego do walki z przeciwnikami i poruszania się po tętniących życiem trójwymiarowych światach. Miejsce, w którym natura i dawna cywilizacja zostały połączone, oferuje szereg obszarów wypełnionych platformowymi wyzwaniami. Wyruszając na uwolnienie Waddle Dee trzymanych w niewoli w punkcie docelowym na końcu każdego etapu, warto zbadać każdy zakamarek, aby po drodze uratować jak najwięcej z nich.

Kirby oprócz umiejętności kopiowania otrzyma nową – Drill, która umożliwi zakopywanie się w ziemi i atakowanie od dołu. Nasz bohater może także mieć pomoc w postaci drugiego gracza, który dołączy do wyprawy jako Bandana Waddle Dee. Gracze mogą wyprowadzać rozmaite ataki za pomocą jego włóczni i mogą łatwo rozpocząć tryb gry kooperacyjnej dla dwóch graczy na tej samej konsoli, dzieląc kontroler Joy-Con.

W grze trafimy także do miasta Waddle Dee Town, które będzie się rozrastać wraz z liczbą uratowanych Waddle Dee. Znajdziemy tu różne sklepy oraz minigry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię