Strona głównaGryAktualnościDestruction AllStars może przejść na model free to play

Destruction AllStars może przejść na model free to play

Nadchodzą znaczące zmiany w Destruction AllStars. Exclusive PlayStation 5 dostał ostatnio dużą aktualizację, która sugeruje nadchodzącą rewolucję. 

Ciężko powiedzieć jak dużą popularnością cieszy się aktualnie Destruction AllStars. PlayStation 5 wciąż trudno jest kupić w rozsądnej cenie, a o grze nie słyszy się zbyt często. Wygląda na to, że deweloperzy planują to zmienić i pokusić się o model, który ułatwi graczom przetestowanie ich produkcji.

Zobacz: Respawn oficjalnie potwierdził prace nad trzema nowymi grami Star Wars

Niedawno do gry trafiła duża aktualizacja 3.0.1. Lista zmian jest bardzo długa, a Lucid Games zaadresowało w niej niemalże każdy element swojej produkcji. Są tam zmiany w balansie, UI gry oraz usprawnienia do gry ze znajomymi i komunikacji wewnątrz party. Możliwe jednak, że aktualizacja ta zdradziła więcej niż, zakładano.

Użytkownik Reddita Mr_WeeWoo zauważył podczas przerwy technicznej, że nazwy niektórych zadań zmieniły się na ich kod źródłowy. Bardzo wiele z nich zawierało prefiks „F2P”. Jeżeli scenariusz ten się sprawdzi, gra zrezygnuje ze swojej aktualnej ceny (niecałe 20$) i zaoferuje darmową wersję, która pozwoli graczom przetestować multiplayer przed wydaniem na niego większych pieniędzy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVGC
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię