Strona głównaGryAktualnościCrysis Remastered Trylogy – Crytek zabrania recenzentom mówić o grafice w grze

Crysis Remastered Trylogy – Crytek zabrania recenzentom mówić o grafice w grze

Do sieci trafiły wytyczne dla osób recenzujących Crysis Remastered Trylogy. Okazało się, że Crytek zabrania informowania o graficznym aspekcie gry, co jest bardzo dziwne, bo na tym opierał się sens wydawania remastera.

Otrzymując kody do recenzji gier przed premierą wydawcy często przysyłają przewodnik zawierający takie informacje jak fabularne wprowadzenie do gry i na co warto zwrócić uwagę, kiedy można udostępnić recenzję. Rzadko zdarza się, żeby deweloper wprost zabraniał o czymś pisać. Tak się stało w przypadku Crysis Remastered Trylogy, gdzie Crytek zabrania pisać o grafice.

Zobacz: FIFA 22 – nowa aktualizacja osłabia bramkarzy

YouTuber Joker  ujawnił przewodnik do recenzji odświeżonej serii Crysis. Gra oferuje lepszą oprawę graficzną, nowe funkcje takie jak ray tracing dla PC czy DLSS dla systemów z NVIDIA RTX. Ale Crytek nie chce żeby recenzenci o tym wspominali.

Crysis obsługuje 4K, ray tracing, DLSS, ulepszone oświetlenie i tekstury oraz modele wyższej rozdzielczości. Wszystko to zostało szczegółowo omówione w materiale Digital Foundry, który porównał Crysis 2 na PC i konsolach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię