Strona głównaGryAktualnościCS:GO – wyciekły informacje o nowym dodatku. Szykuje się co-op?

CS:GO – wyciekły informacje o nowym dodatku. Szykuje się co-op?

Maj 2017 roku – ponad 2 lata temu – to właśnie wtedy pojawiła się ostatnia operacja do Counter-Strike: Global Offensive. Czy wkrótce doczekamy się kolejnej? Właśnie wyciekły informacje na temat nowego dodatku do CS:GO.

Ponad 2 lata czekania na nową operację w CS:GO to czas zdecydowanie zbyt długi. Co prawda w międzyczasie gra doczekała się nowego interfejsu czy trybu Battle Royale, ale i tak trudno nie odnieść wrażenia, że nowości są wprowadzane zbyt rzadko. Ale jest niewielkie światełko w tunelu, niewielka szansa, że to się wkrótce zmieni.

CS:GO – nowa operacja?

W plikach gry użytkownicy znaleźli wzmianki na temat dwóch nowych map – Import oraz Grid. Pierwsza z nich ma być zlokalizowana w stoczni w Japonii, a druga w kompleksie kopali uran w Namibii. W obu przypadkach mówimy o tradycyjnych mapach z rozbrajaniem bomby, a nie zakładnikami. Nowe lokacje mają zostać dodane w ramach „operation 9”, czyli 9. operacji.

Zobacz: Konto Steam zawodnika zostało skradzione przed play-offami Majora w Berlinie

Razem ze wzmiankami o mapach w plikach gry pojawiły się też liczne informacje na temat trybu kooperacji. W kilku miejscach można znaleźć określenia „coop, cooperative oraz coopmission”. Razem z nimi użytkownicy znaleźli nowe ikony do Panorama UI, które nie są wyświetlane w żadnym innym trybie w Counter-Strike: Global Offensive.

Oczywiście nie można tych informacji traktować jako pewnych. To jedynie kilka wzmianek w kodzie gry i finalnie nowe tryby mogą nie zostać udostępnione. Ale wygląda na to, że Valve nad czymś pracuje. Tryb kooperacji zapowiada się ciekawie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię