Strona głównaGryAktualnościJuż jutro w CS:GO pojawi się tryb Battle Royale?

Już jutro w CS:GO pojawi się tryb Battle Royale?

Od wielu tygodni pojawiają się plotki na temat nowej operacji w Counter-Strike: Global Offensive, wraz z którą powinien pojawić się także tryb Battle Royale. Jest spora szansa, że jeszcze w tym tygodniu plotki staną się rzeczywistością.

Tryb Battle Royale w CS:GO, według niepotwierdzonych przecieków, ma się nazywać Survival Mode. Póki co niewiele wiemy na jego temat. Docierają do nas jedynie szczątkowe informacje i pogłoski. Na przykład wczoraj na Twitterze użytkownik o pseudonimie Nors3 wrzucił zrzut ekranu, który – jego zdaniem – dowodzi, że nowy tryb jest testowany. Mapa, na której Battle Royale na być rozgrywany, miałaby się nazywać Blacksite. Wiemy także, że Survival Mode w CS:GO prawdopodobnie nie będzie tak duży, jak konkurencja. Dlatego nie ma co liczyć na 100 graczy biegających po jednej mapie. Prędzej 32 lub ewentualnie 64.

Kiedy Survival Mode pojawi się w Counter-Strike’u? Być może już jutro – w środę 5 grudnia. Na oficjalnym profilu CS:GO na Twitterze pojawił się tajemniczy wpis, w którym twórcy gry pytają fanów gry, jakie mają plany na środę. Też wydaje mi się to trochę naciągane, ale pojawiły się informacje, że właśnie tego dnia pojawi się spora aktualizacja, która nie tylko wprowadzi do gry tryb Battle Royale, ale również zupełnie nową operację, na którą czekamy już ponad rok, czyli od czasów Hydry (ta zakończyła się 13 listopada 2017 roku).

Pamiętajcie jednak, że to tylko plotki. O wszystkim przekonamy się już jutro.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię