Strona głównaGryAktualnościBattlefield V: nadchodzi bezpłatny dodatek Chapter 1 - poznaj szczegóły i zobacz...

Battlefield V: nadchodzi bezpłatny dodatek Chapter 1 – poznaj szczegóły i zobacz zwiastun

Nachodzi bezpłatny dodatek do Battlefield V zatytułowany Chapter 1. Z tej okazji DICE udostępniło zwiastun, przedstawiający kampanię, mapę, skiny i wiele więcej. Co najważniejsze nie jest to jedyna aktualizacja, jaka czeka  nas w grze w najbliższym czasie. Szczegóły oraz zwiastun poniżej.

Szczegóły dodatku poniżej:

  • Nowa opowieść wojenna: Ostatni Tygrys – w najnowszej opowieści wojennej obejmiemy rolę dowódcy jednego z najlepszych czołgów II wojny światowej, Tygrysa. Jako niemiecki nazistowski dowódca czołgu jesteśmy świadkiem inwazji Dwunastej Grupy Armii USA na niemiecką granicę. Tak jak w pozostałych Historiach Wojennych, także i tutaj przedstawiona zostaje nieznana historia z wojny.
  • Nowa mapa: Panzerstorm – jest to arena do bitew pancernych, w której gracze będą toczyć walki na wzniesieniach, rowach i nasypach, z wykorzystaniem dużej liczby pojazdów. Rozgrywka prowadzona jest w momencie natarcia niemieckiej zmechanizowanej kompanii na terytorium Belgii.
  • Poligon treningowy – najnowsza aktualizacja udostępnia również oczekiwany przez graczy poligon treningowy. Nareszcie będziemy mogli przetestować różne bronie i pojazdy. To właśnie tutaj można nauczyć się zachowania pistoletów i karabinów oraz sztuki prowadzenia śmiercionośnych maszyn bojowych.
  • Pozostałe ulepszenia – wraz z aktualizacją otrzymujemy również nowe modyfikacje pojazdów oraz możliwość dostosowania ich wyglądu. Poza tym, zostało naprawionych wiele błędów zgłaszanych przez społeczność graczy.

Zobacz także: Battlefield V to dno? Hell Let Loose pokaże nam prawdziwą II wojnę światową

Aktualizację możemy pobrać bezpłatnie już od 4 grudnia. Deweloper podkreśla, że tematem przewodnim aktualizacji Battlefield V są czołgi. DICE, wkrótce ma udostępnić również nowe informacje na temat kolejnego dodatku, który ma ukazać się w styczniu. Ma on wprowadzać nową Wielką Operację oraz dwa tryby sieciowe.

Tymczasem obejrzyjcie zwiastun jutrzejszego dodatku:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię