Strona główna Wiadomości Ubisoft wprowadzi tryb Nowa Gra Plus do Assassin's Creed Origin

Ubisoft wprowadzi tryb Nowa Gra Plus do Assassin’s Creed Origin

- Reklama -

To świetna wiadomość dla osób, które raz jeszcze chcą pobujać się z wielbłądami na pustyni i pogonić niewolników wzdłuż Nilu. Nowy tryb pozwoli przejść kampanię z całym dorobkiem postaci z pierwszej sesji rozgrywki.

Wycieczka krajoznawcza po starożytnym Egipcie przybiera w grze Assassin’s Creed Origin nieco inną formę, niż oferty z biura podróży. Wyjdzie na pewno taniej i z atrakcjami, jakich nie mógłby zaproponować żaden z przedstawicieli ITAKA. Możliwość spróbowania swoich sił jako profesjonalny skrytobójca, romansowania z córami faraonów, czy też wzięcia udziału w wyścigu na wielbłądach, mogą okazać się ciekawszym, wirtualnym zajęciem na kilka tygodni, niż zwiedzanie z przewodnikiem oklepanych piramid.

Ci, którzy wiedzą o czym piszę i nie mają dość najnowszej odsłony Assassin’s Creed, ucieszą się na wieść o nowym trybie gry, który wedle Dominika Voigt (Community Manager Ubisoft) zostanie wkrótce udostępniony. W menu po przejściu głównej kampanii pojawi się Nowa Gra Plus.

Co to oznacza dla graczy? Będzie można wskoczyć w egipskie pantofelki Bayeka, umówić się na schadzkę z Kleopatrą i wystąpić przeciwko antyfanom Bractwa jeszcze raz, tylko że w kompletnym wyposażeniu oraz ze wszystkimi umiejętnościami zdobytymi podczas pierwszego przechodzenia gry. Dzięki temu przedłużymy swoją zabawę, nadto z zawartością, którą odblokowaliśmy dopiero pod sam koniec historii.

Będziecie mieli jeszcze ochotę odpalić gierkę?

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE