Strona głównaWiadomościUbisoft wprowadzi tryb Nowa Gra Plus do Assassin's Creed Origin

Ubisoft wprowadzi tryb Nowa Gra Plus do Assassin’s Creed Origin

To świetna wiadomość dla osób, które raz jeszcze chcą pobujać się z wielbłądami na pustyni i pogonić niewolników wzdłuż Nilu. Nowy tryb pozwoli przejść kampanię z całym dorobkiem postaci z pierwszej sesji rozgrywki.

Wycieczka krajoznawcza po starożytnym Egipcie przybiera w grze Assassin’s Creed Origin nieco inną formę, niż oferty z biura podróży. Wyjdzie na pewno taniej i z atrakcjami, jakich nie mógłby zaproponować żaden z przedstawicieli ITAKA. Możliwość spróbowania swoich sił jako profesjonalny skrytobójca, romansowania z córami faraonów, czy też wzięcia udziału w wyścigu na wielbłądach, mogą okazać się ciekawszym, wirtualnym zajęciem na kilka tygodni, niż zwiedzanie z przewodnikiem oklepanych piramid.

Ci, którzy wiedzą o czym piszę i nie mają dość najnowszej odsłony Assassin’s Creed, ucieszą się na wieść o nowym trybie gry, który wedle Dominika Voigt (Community Manager Ubisoft) zostanie wkrótce udostępniony. W menu po przejściu głównej kampanii pojawi się Nowa Gra Plus.

Co to oznacza dla graczy? Będzie można wskoczyć w egipskie pantofelki Bayeka, umówić się na schadzkę z Kleopatrą i wystąpić przeciwko antyfanom Bractwa jeszcze raz, tylko że w kompletnym wyposażeniu oraz ze wszystkimi umiejętnościami zdobytymi podczas pierwszego przechodzenia gry. Dzięki temu przedłużymy swoją zabawę, nadto z zawartością, którą odblokowaliśmy dopiero pod sam koniec historii.

Będziecie mieli jeszcze ochotę odpalić gierkę?

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię