Strona głównaGryAktualnościCS:GO – Valve przygotowało wersję gry dla słabszych komputerów

CS:GO – Valve przygotowało wersję gry dla słabszych komputerów

W nocy Valve wprowadziło kolejną aktualizację do gry Counter-Strike: Global Offensive. Może nie jest to silnik Source 2, ale update powinien ucieszyć posiadaczy słabszych komputerów. Twórcy gry przygotowali betę przystosowaną właśnie dla nich.

Vale wprowadziło nową wersję beta gry Counter-Strike: Global Offensive, która została przygotowana dla posiadaczy słabszych komputerów. Co ważne, jest ona kompatybilna z publicznymi grami, więc już teraz możecie ją wypróbować na matchmakingu. Pełna lista zmian prezentuje się następująco:

[RÓŻNE]

Kompozytor tekstur

  • Zoptymalizowano generowanie tekstur przez nadanie teksturom kompozytowym wyższego priorytetu w przypadku modeli, które już zostały zrenderowane.
  • Dodano pamięć podręczną dla wejść do optymalizacji generowania kompozytów dla sekwencji podobnych zadań.
  • Możliwe jest więcej asynchronicznych zapytań na każdy cykl ładowania tekstur, dzięki czemu na niektórych systemach tekstury są ładowane zdecydowanie szybciej.

Strumieniowanie tekstur

  • Dodano eksperymentalną opcję graficzną „strumieniowanie tekstur”. Pozwala ona odłożyć na później ładowanie tekstur o bardzo dużych rozdzielczościach, aż do momentu, w którym muszą zostać załadowane. Potencjalnie ma to zaoszczędzić pamięci karty graficznej.

Chociaż powyższe zmiany brzmią skomplikowanie, to w praktyce beta powinna zwiększyć liczbę wyświetlanych klatek na sekundę na słabszych komputerach. Jeśli chcielibyście ją zainstalować, to musicie przejść do ustawień CS:GO na Steamie i w zakładce „Beta” wybrać wersję „texture_streaming_beta”.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię