Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaMatrix – Warner Bros chce wznowić prace na planie 4. części filmu

Matrix – Warner Bros chce wznowić prace na planie 4. części filmu

Studio Warner Bros ma nadzieję wznowić prace na planie czwartej części filmu Matrix. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to aktorzy mieliby wrócić do pracy już na początku lipca tego roku.

Prace na planie czwartej części Matrixa rozpoczęły się w lutym tego roku w San Francisco. W połowie marca cała ekipa przeniosła się do Berlina, gdzie miały być kręcone kolejne sceny. Problem w tym, że to się póki co nie udało. Pandemia koronawirusa sprawiła, że kamery zostały zawieszone na przysłowiowym kołku.

Jednak Warner Bros ma nadzieje, że wkrótce aktorzy i filmowcy wrócą do pracy. Aktualnie chcieliby wznowić działanie planu filmowego na początku lipca tego roku. Oczywiście tylko i wyłącznie wtedy, gdy pozwoli na to światowa sytuacja, a ta – jak wiemy – jest dość dynamiczna.

W Matrixie 4 ponownie zobaczymy Keanu Reevesa oraz Carrie-Anne Moss. Obok nich wystąpią Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Brian J. Smith, Toby Onwumere oraz Jonathan Groff. Za reżyserię odpowiada jedna z oryginalnych twórczyń trylogii, czyli Lana Wachowski. Docelowo film ma trafić do kin w 2021 roku, ale nie wiadomo czy pandemia na spowoduje przesunięcia tej daty. Póki co Warner Bros milczy na ten temat, prawdopodobnie czekając na rozwój wydarzeń.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVariety
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię