Strona głównaGryAktualnościJak to jest z tym darmowym CS:GO?

Jak to jest z tym darmowym CS:GO?

Wczorajsza aktualizacja nie tylko wprowadziła do CS:GO tryb Battle Royale, ale także sprawiła, że Counter-Strike: Global Offensive stał się grą darmową. Jednak wiele osób nie wie, o co dokładnie z tym chodzi. Dlatego spieszymy z wyjaśnieniami.

Tak, Counter-Strike: Global Offensive stał się grą darmową. Ktoś może w tym momencie powiedzieć, że już wcześniej był do grania z botami i oglądania GOTV. Jednak tym razem jest inaczej. Zauważyliśmy, że pojawia się sporo pytań na ten temat, więc postanowiliśmy na nie odpowiedzieć.

Czy CS:GO stało się grą free 2 play (darmową)?

Tak. Za darmo można mieć dostęp do pełnej zawartości gry w tym matchmakingu, trybu Danger Zone (Battle Royale) i generalnie wszystkiego innego. Jedyne ograniczenie to drop wypadający z darmowych skrzynek.

Czy będę grał z osobami, które nie kupiły gry?

Na szczęście nie. Valve w tym momencie dzieli graczy na tych, którzy grę kupili (wszyscy dostają teraz status Prime) oraz darmowych. Pierwsi nie będą grać z drugimi. No chyba, że posiadacze darmowej wersji CS:GO również uzyskają status Prime poprzez zakup gry lub zdobywając przynajmniej 21 poziom (czyli grając wystarczająco długo bez cheatów).

Czy to dobra decyzja?

Można mieć co do tego spore wątpliwości. Dobrze, że posiadacze darmowej wersji nie będą grali wspólnie z graczami, którzy CS:GO kupili. Gorzej, że wszyscy z płatną wersją gry otrzymują teraz status Prime. Nawet jeśli zdecydują się na cheatowanie i zostaną przyłapani, to w każdej chwili mogą założyć kolejne konto i grać za darmo. Chociaż przyznam szczerze, że nie chciałbym być w skórze darmowych graczy. Przewiduję, że będzie tam więcej cheaterów niż uczciwych graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

7 KOMENTARZE

  1. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………A………………………………………..C…………………………………….H…………………………………………A…………………..

  2. Walczyłem o prime dobre 2 miesiące…. 3 razy dostałem pochwałę za pomoc w szukaniu cheatrów…. a co najgorsze gram na Prime a nadal trafia się Hax. smutne to ale prawdziwe bo Haxy tez mogą zdobyć Prime, jeśli nie dadzą się złapać. Co gorsza Haxy szybciej wbijają PD bo wygrywają 100% meczy 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię